باد چراغ خیابانی هیبریدی خورشیدی

باد چراغ خیابانی هیبریدی خورشیدی. باد و چراغ های خیابانی خورشیدی، همچنین نام خیابانی هیبریدی خورشیدی چراغ ویژگی های بادی و چراغ های خیابانی خورشیدی: دو حالت چراغ خورشیدی شارژ طراحی شده اند

جزئیات محصول

یانگژو روشن خورشیدی راه حل های شرکت با مسئولیت محدود یکی از پیشرو چین باد خورشیدی ترکیبی چراغ تولید کنندگان و تامین کنندگان، و به عنوان یک شرکت حرفه ای است، ما خودمان کارخانه تولیدی است که قادر به تولید بهترین و جدیدترین باد خورشیدی ترکیبی چراغ، چراغ های خیابانی خورشیدی ترکیبی بادی و خورشیدی چراغ های خیابانی خورشیدی ترکیبی باد و خورشیدی محصولات باد ، به خرید و یا عمده فروشی محصولات از ما.

باد چراغ خیابانی هیبریدی خورشیدی.
باد و چراغ های خیابانی خورشیدی، همچنین نام خیابانی هیبریدی خورشیدی چراغ

ویژگی های باد و خورشیدی:
دو حالت چراغ خورشیدی طراحی شده اند به یک سیستم ترکیبی، اگر نور خورشید اما هیچ انرژی باد، پانل های خورشیدی وجود دارد می تواند شارژ باتری اتهامات، اگر انرژی باد اما بدون نور خورشید وجود دارد، در همین حال، توربین بادی شارژ باتری می تواند. اگر هر دو باد و انرژی خورشیدی به اندازه کافی خوب است، هر دو می تواند شارژ باتری.

برخی از مدل های باد خورشیدی ترکیبی چراغ های خیابانی خورشیدی:

نام: چراغ خیابانی هیبریدی خورشیدی
مدل: BRW-پ1
طراحی قدرت: 30W-120W

نام: چراغ خیابانی هیبریدی خورشیدی
مدل: BRW-پ2
طراحی قدرت: 30W-120W

استفاده از توربین های بادی چراغ خیابانی هیبریدی خورشیدی

قدرت A.Generating روز و شب با پانل های خورشیدی تولید برق از خورشید در روز و باد خورشیدی توربین از باد در روز و نیز در شب، ادغام خورشیدی و انرژی باد به چراغ های خیابانی خورشیدی کار می کند بیشتر پایدار.

ب تعادل فصلی قدرت خروجی تفاوت بادی و خورشیدیج مستقل سیستم، بدون شطرنجی شهر کابل مورد نیازد. عمر باتری طولانی ترابراهيم نصب آسان عملیات ساده و قابل اجرا در اکثر جاده هافاطمه هوشمند سیستم کنترل روشنایی، تعمیر و نگهداری رایگان

کاربردهای اصلی باد چراغ خیابانی هیبریدی خورشیدی
امير بزرگراه; ب جاده اصلی شهر. ج مدرسه جاده پردیس; د. پیاده رو; E. مسیر; فاطمه مزرعه و مزارع روشنایی
G. ویلا نور; حسين چشم انداز روشنایی - پارک، مربع و غیره. ايرج به خصوص برای آن مناطق با انرژی باد خوب استفاده می شود

برزیلی توربین باد علامت خورشیدی چراغ خیابانی هیبریدی خورشیدی:
برزیلی خورشیدی چند نوع باد توربین هیبرید خورشیدی روشنایی سیستم طراحی شده برای ظرفیت بار و وضعیت منابع طبیعی مختلف، نیاز به سیستم هیبرید را محاسبه و طراحی با توجه به برنامه و شرایط خیابان خیابان و شرایط آب و هوایی و زمین، و غیره. در غیر این صورت سیستم مشکل مانند روشنایی ناکارآمد خواهد شد، هیچ قدرتی در بارش فصل یا حتی مسئله ایمنی کامل. لطفا ما ظرفیت بار و محدوده درخواست از طریق ایمیل، ما را نقل قول شما با یک راه حل روشن سفارشی طراحی شده بر این اساس.

نصب BRW پ1

نصب BRW H1

نصب BRW D1

نصب BRW D2

نصب BRW-D3

نصب BRW B1

آقای عزیز یا مدیر خرید,
برای وقت خود را در سايت باد چراغ های خیابانی خورشیدی ترکیبی به خواندن با دقت، اگر شما خود را طراحی یا مورد نیاز دقیق شما برای ما ایمیل ارسال نمایید.
اگر نمی دانید طراحی نیز شما ما شرایط جاده مانند طول جاده جاده عرض خطوط چند بگویید؟ آن نور شهر جاده بزرگ یا حومه شهر کوچک جاده نور استفاده می شود? که ما برای شما طراحی می تواند.
طوری که ما می تواند شرایط خورشیدی و هوا را قبل از انجام طرح های بررسی همچنین شما ما که شهر هستند شما از، باید بگویم.
Pls ارسال ایمیل به sales@brsolar.net
تشکر از شما دوباره برای وقت خود و کسب و کار با هم برای بازارهای بزرگ باد خورشیدی ترکیبی چراغ امید.

پرس و جو