صفحه اصلی > فرهنگ & اخبار > محتوای

قابل حمل خورشیدی خانه در شانگهای به ورود ایالات متحده نشان داده

Aug 04, 2015

Tongji دانشگاه دانش آموزان به طراحی و ساخت موبایل از ظرف های خورشیدی در شانگهای 16 فراهم می کند یک راه جدید برای مردم در زندگی کم کربن و در واشنگتن در سپتامبر سال 2011 آمریکا خورشیدی دهگانه برگزار خواهد شد.

همان روز، هزینه $ 250،000، ظروف 6 مونتاژ هستند به فضا شکل y به طور کامل مجهز به مبلمان و لوازم الکتریکی، همه توسط برق خورشیدی در خانه توجه "اتاق خورشید ظرف جذب" عرضه شده است.

خبرنگاران در صحنه دیدم مجموع 90 متر مربع فضا، می تواند مسکن تا خانواده خانه خورشیدی "راحت" بامبو کفپوش روی زمین دنبال یک طرف خانه تخت foldable تخت بلند کردن وجود دارد توسط کابینه. طرف دیگر است آشپزخانه کاملا مجهز و حمام, سقف راه اندازی خورشیدی ارائه برق و آب گرم زندگی آب توسط دستگاه تصفیه فاضلاب. اتاق نشیمن کوچک رستوران و کتابخانه توابع است. خانه های شفاف، جنوبی نصب زاویه 120 درجه 2 ظروف را ارائه بیشترین زاویه دید طراحی شده است. کف به سقف شیشه ای درب ظرف لینک مستقیم به خارجی تراس و حیاط خلوت قبل از. تنها خانه بزرگ فلزی محکم نگاه داشتن دو طرف در خدمت به عنوان یک یادآوری از این خانه دوست داشتنی همراه با ظرف سنگین.

"سقف و دیوار و زمین با کارایی بالا از خلاء جدید عایق در هیئت مدیره است. خورشیدی در داغ مجموعه داغ و مطبوع بازیافت ضایعات حرارت، بهبود بخشد یکپارچه برای یکی، خورشیدی عمومی با استفاده از بهره وری است "، سر پروژه و ساخت دانشگاه Tongji سبز و جدید انرژی تحقیقات مرکز معاون اجرایی قهوهای مایل به زرد Hongwei معرفی شده مسکن خورشید از موارد بیشتر در ساختمان فن آوری انرژی یکپارچه، مانند راهنمای نور با استفاده از نور طبیعی برای روشنایی داخل ساختمان معرفی خواهد شد , سقف پیکربندی مجموعه باران و عقب با سیستم حداکثر استفاده از منابع طبیعی در آب.

علاوه بر این، داخل سالن محیط زیست نظارت، مدیریت انرژی، مدیریت تجهیزات و تمام دیگر دیجیتال، اطلاعات تجسم، تولید مسکن، مصرف انرژی، محیط زندگی و دیگر اطلاعات در زمان واقعی نمایش تلفن همراه 3G و دیگر ترمینال تلفن همراه نیز برای نظارت از راه دور استفاده می شود می تواند.