صفحه اصلی > فرهنگ & اخبار > محتوای

چراغ خیابان نور خروش مقاوم سازی در مناطق

Aug 04, 2015

چراغ خیابان نور خروش مقاوم سازی در مناطق، در حالی که در گذشته چند سال، مفهوم شهر هوشمند و همچنین سیاست های مربوط به چراغ های هوشمند "بالا داغ" سپس در شهرهای اصلی ظاهر می شود.

Hangzhou هوشمند خیابان اخبار چند وقت پیش نگرانی عمومی تحریک. مدیریت شهری در Hangzhou هوانگ گو تپه جاده دور از پردیس xixi ژجیانگ دانشگاه پایلوت خیابان هوشمند یکپارچه نیست، هدف این است که دریافت این شهر خیابان هوش Chengguan توزیع یکنواخت از گره های مهم اینترنت چیز. هر دو دیدار با مردم در جاده می تواند لذت بردن از فای, تلفن همراه شارژ اولیه نیاز دارد و رسیدن به کیفیت اثر کنترل روشنایی, بهترین هر دو جهان است.

علاوه بر Hangzhou streetlights هوشمند high-sounding، بسیاری از شهرستانها شده اند اجرای سیستم های هوشمند روشنایی خیابانی. تیانجین برنامه ای برای تبدیل لامپ جيوه فشار و ترویج توسعه روشنایی سبز شهر. همچنین، در کشور را سرب در مرکز کنترل هوشمند چراغ های خیابانی ساخته خواهد شد و خطوط ویژه برای لامپ کنترل و زمان کنترل با ترکیبی از روش های کنترل، بر اساس طلوع و غروب خورشید زمان زمان واقعی ضبط تغییرات روشنایی در فضای باز به صورت خودکار فرستاده تغییر در نور رسیدن به تنظیم دستورالعمل های لوکس.

اینترنت چیز اینترنت + معرفی مفهوم مفهوم شهر هوشمند کامل، در حال حاضر بیش از 500 شهر در چین به شهر هوشمند خلبان، قصد دارد سرمایه گذاری بیش از یک تریلیون. هوشمند چراغ به سربازان کلاس اول شهر هوشمند تقاضا ضروری ترین آن ساخت.

در همین حال فیلیپس روشنایی عمومی (جنرال الکتریک) و دیگر موسسات سنتی پیشرو داخلی در چراغ های خیابان سنتی یا روشنایی غول به توسعه هوشمند چراغ روشن خواهد شد. روشنایی هوشمند به عنوان طاقچه فن آوری سودآور در همان خیابان با مائوری بالا، این ترکیب بدون درز "سود دوگانه" بود. "همه از واحدهای کسب و کار رهبران ارشد این شرکت است به فکر روشنایی این فرصت اگر لامپ هر یک را به اینترنت متصل می شوند زیرا این شهر تعداد زیادی از چراغ های خیابان و شهر هوشمند مناسب از بالاترین هر قطب نور پلت فرم اطلاعات شبکه هوشمند، تشکیل شبکه خیابانی تبدیل خواهد شد." چن هان مدیرعامل جنرال الکتریک روشنایی در چین گفته است. جنرال الکتریک روشنایی و جنرال الکتریک به عنوان یک کل در توسعه آینده تمرکز شرکت بر هوشمند چراغ به شرکت هوشمند روشن خواهد شد.