لیتیوم باتری خورشیدی چراغ خیابانی

لیتیوم باتری خورشیدی چراغ خیابانی. لیتیوم باتری خورشیدی چراغ، چراغ های خیابانی خورشیدی لیتیوم یون لیتیوم چراغ خورشیدی, لیتیوم یون باتری خورشیدی چراغ خیابانی هم نام. مزیت Lith

جزئیات محصول

یانگژو روشن خورشیدی راه حل های شرکت با مسئولیت محدود یکی از پیشرو چین لیتیوم باتری خورشیدی تولید کنندگان و تامین کنندگان، و به عنوان یک شرکت حرفه ای داریم که خود کارخانه سازنده است که قادر به تولید بهترین و چراغ های خیابانی خورشیدی باتری لیتیوم جدیدترین محصولات، به خرید و یا عمده فروشی محصولات از ما خوش آمدید.

لیتیوم باتری خورشیدی چراغ خیابانی.
لیتیوم باتری خورشیدی چراغ، چراغ های خیابانی خورشیدی لیتیوم یون لیتیوم چراغ خورشیدی, لیتیوم یون باتری خورشیدی چراغ خیابانی هم نام.

استفاده از لیتیوم باتری خورشیدی چراغ خیابانی:
احمد) طراحی خوب. خیابان نور خورشیدی پانل PV ترکیب با لیتیوم باتری است. برق از انرژی خورشیدی پانل PV خورشیدی با بازده بالا تولید و ذخیره شده در باتری لیتیوم به پشت پانل وصل شده. این سپس چراغ روشنایی بالا چراغ برای حدود 12 ساعت در شب برق می توان برای * آب و هوای ابری 3-4 روز.
ب) کاهش تاثیر بر محیط زیست از طریق استفاده از باتری های لیتیوم
بر خلاف مدل مشترک که مورد نیاز نصب شده به طور جداگانه بزرگ سرب باتری های لیتیوم خورشیدی نور خیابان کوچک و تصفیه شده است و طراحی سرب رایگان تاثیر آن بر محیط زیست را کاهش می دهد.
ج.) پانل های خورشیدی و باتری لیتیوم و لامپ های LED کم تعمیر و نگهداری و عمر طولانی
بر خلاف مدل مشترک که در باتری سرب اسید استفاده می شود، مدل جدید سازگار با محیط زیست است. میزان شارژ و دشارژ باتری های لیتیوم نیز 1.5 برابر که از باتری های اسید سرب اجازه می دهد شما را به استفاده از انرژی موثر تر است.
عامل طول عمر منبع قدرت باتری لیتیوم است بیش از 10 سال * 4 کاهش نگهداری، چنین تبادل باتری، ممکن است هزینه. طول عمر عملیاتی از پانل های خورشیدی بیش از 20 سال است و LED چراغ 80000 ساعت اگر برای 12 ساعت در روز در 100% از ارزش تقریبی 18 سال.

عمده کاربردهای لیتیوم باتری خورشیدی چراغ خیابانی.
لیتیوم باتری خورشیدی نور خیابان مناسب برای استفاده در مدارس، پارک خیابان بزرگراه مزرعه، چشم انداز باغ، اطراف خانه و امکانات عمومی در فضای باز است

برخی از مدل های لیتیوم باتری خورشیدی چراغ خیابانی.

نام: لیتیوم چراغ های خیابانی خورشیدی
مدل: BRH-L1A
طراحی قدرت: 30W-120W

نام: لیتیوم چراغ های خیابانی خورشیدی
مدل: BRH-N5
طراحی قدرت: 30W-120W

نام: لیتیوم چراغ های خیابانی خورشیدی
مدل: BRH-N3
طراحی قدرت: 30W-120W

نام: لیتیوم چراغ های خیابانی خورشیدی
مدل: BRH N6
طراحی قدرت: 30W-120W

نام: لیتیوم چراغ های خیابانی خورشیدی
مدل: مالیه معاملات انتفاعی-A1
طراحی قدرت: 30W-120W

نام: لیتیوم چراغ های خیابانی خورشیدی
مدل: مالیه معاملات انتفاعی-A3
طراحی قدرت: 30W-120W

آقای عزیز یا مدیر خرید,
برای وقت خود را به ما باتری لیتیوم خورشیدی با دقت خواندن، اگر شما خود را طراحی یا مورد نیاز دقیق شما برای ما ایمیل ارسال نمایید.
اگر نمی دانید طراحی نیز شما ما شرایط جاده مانند طول جاده جاده عرض خطوط چند بگویید؟ آن نور شهر جاده بزرگ یا حومه شهر کوچک جاده نور استفاده می شود? که ما برای شما طراحی می تواند.
طوری که ما می تواند شرایط خورشیدی و هوا را قبل از انجام طرح های بررسی همچنین شما ما که شهر هستند شما از، باید بگویم.
Pls ارسال ایمیل به sales@brsolar.net
تشکر از شما دوباره برای وقت خود و کسب و کار با هم برای بازارهای بزرگ لیتیوم باتری خورشیدی چراغ امید.

پرس و جو